Dobór właściwego tupetu

0
517
Dobór właściwego tupetu

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku doboru peruki naturalnej albo powstającej z włókien syntetycznych – zakup tupetu, który w idealnym stopniu wpisze się w nasze oczekiwania nie jest zadaniem łatwym. Z uwagi na ten fakt, warto naszym zdaniem powierzyć zadanie to prawdziwym ekspertom, którzy zapewnią, że po opuszczeniu salonu nie tylko będą Państwo czuli się w swoim ciele pięknie i atrakcyjnie, lecz także – że przy wykonywaniu gwałtownych ruchów lub uprawianiu sportu tupecik nie zsunie się, odkrywając obszary głowy, które pragnęliby Państwo w jak najpełniejszym stopniu ukryć przed światem.

Aby było to możliwe, niezbędne jest przede wszystkim dokonanie pomiaru obszaru, który powinien zostać zakryty wyrobem. Pozwoli to na określenie jaki typ bazy wykorzystać oraz jaka ilość pasm włosowych będzie niezbędna, aby możliwe było skuteczne zamaskowanie obszarów głowy dotkniętych problemem łysienia plackowatego, androgenowego lub też telogenowego. Mogą Państwo pomiarów dokonać oczywiście samodzielnie przy pomocy centymetra krawieckiego, jednakże jeżeli chcą mieć Państwo całkowitą pewność, że produkt zostanie perfekcyjnie dopasowany do kształtu Państwa skóry głowy, warto zadanie to powierzyć przedstawicielom naszego salonu, którzy to pochwalić się mogą wieloletnim doświadczeniem w kwestii przygotowywania, modyfikowania oraz rewitalizowania zarówno peruk jak i tupetów.

Warto w tym miejscu nadmienić, że dysponujemy rozlicznymi wielkościami tupetów. Najmniejsze z nich mają wymiary 5 x 12 centymetrów i przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które dopiero co zauważyły u siebie przerzedzające się obszary. Produkty takie będą wręcz perfekcyjne dla osób poddających się wszelkiej maści terapiom dermatologicznym oraz dermotrychologicznym, które pragną zakryć leczony obszar do momentu, aż skóra głowy nie zacznie produkować nowych włosów. Dla konsumentów na których łysienie odcisnęło już niemałe piętno przygotowaliśmy z kolei duże tupety o wymiarach dochodzących do nawet 22 x 22 centymetrów, dzięki czemu możliwe jest zamaskowanie nawet znacznych obszarów głowy pozbawionych włosów przy jednoczesnym zapewnieniu naturalnego wyglądu ogółu fryzury.

Pamiętać jednakże należy, że aby wyrób trzymał się na głowie a także nie spadał podczas wykonywania gwałtownych ruchów, musi on zostać przymocowany do zdrowych i mocnych włosów przy pomocy specjalistycznych spinek typu clip-in. Jeżeli łysienie androgenowe, plackowate lub telogenowe sprawia, że Państwa uczesanie jest nie tylko rzadkie ale i składają się na nie włosy łamliwe oraz osłabione, okazać się może, że najlepszym rozwiązaniem problemu będzie peruka naturalna lub też powstająca na bazie włókien syntetycznych odpornych na działanie wysokich temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych. Gwarantujemy, że w podjęciu ostatecznej decyzji pomogą Państwu doskonale przeszkoleni oraz doświadczeni w branży pracownicy salonu Rokoko!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here