Profesjonalne narzędzie do webinarów

0
547
Profesjonalne narzędzie do webinarów

Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że w ostatnich latach coraz więcej szkoleń, prezentacji czy spotkań biznesowych prowadzonych jest w formie zdalnej. Z webinarów korzystają zarówno pojedynczy freelancerzy, jednostki edukacyjne, centra szkolenia, jak i ogromne korporacje. Obecnie jest to jeden z najlepszych sposobów interakcji ze słuchaczami, które stanowi kluczowy element prowadzenia biznesu. Jakie znaczenie mają webinary w nowoczesnych strategiach biznesowych? Na jakie profesjonalne narzędzie do prowadzenia webinarów warto się zdecydować? Podpowiadamy!

Webinary, jako element nowoczesnych strategii e-learningowych i biznesowych
Webinary to wykłady i warsztaty w formie zdalnej z transmisją na żywo, które najczęściej dotyczą zakresu tematyki biznesowej lub szkoleniowej. Seminaria online stanowią niezwykle proste w obsłudze i skuteczne narzędzie do komunikacji, dlatego są one wykorzystywane do tworzenia platform e-learningowych, przeprowadzanie webinarów onboardingowych dla nowych pracowników czy prezentacji produktu i marki szerokiemu gronu odbiorców.

Webinary – dlaczego warto?

Webinary to prosty, szybkim i nowoczesne narzędzie służące do komunikacji i e-learningu, które w ostatnich latach cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wynika ono z korzyści, jakie niesie za sobą ta forma przeprowadzania warsztatów w formie zdalnej. Przede wszystkim webinary dają możliwość efektywnego i sprawnego dzielenia się wiedzą, nawiązywania relacji z klientami biznesowymi oraz budowania pozytywnego wizerunku marki. Stanowią także doskonałą alternatywę dla klasycznych, stacjonarnych spotkań i szkoleń – znacznie ułatwiają cały proces i zmniejszają jego koszt.

Profesjonalne narzędzie do webinarów – jakie wybrać?

Tworzenie profesjonalnych szkoleń w formie webinaru wymaga zadbania o zapewnienie odpowiednich narzędzi wyposażonych we wszystkie niezbędne funkcje, które pozwolą na łatwe, sprawne i efektywne zaprezentowanie przygotowanych materiałów. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji pozwalających na tworzenie profesjonalnych webinarów, które zachwycą odbiorców prezentowanych treści.

Webinar to jedna z dodatkowych możliwości oferowanych przez Freshmail.pl. Narzędzie to posiada wszystkie szeroki pakiet usług oraz funkcjonalności, które pozwalają tworzenie wysokiej jakości treści szkoleniowych i biznesowych. Zdecydowanie się na narzędzie oferowane przez Freshmail.pl to gwarancja sprawnego zarządzania i organizację webinarów, na które składają się elementy, takie jak wysyłka kampanii informujących i przypominających o webinarze, tworzenie landing page z zapisem na webinar czy przeprowadzenie szkolenia w formie zdalnej przy pomocy prezentacji, udostępniania ekranu, moderowanego czatu i tablicy interaktywnej. Dodatkowo webinary tworzone przy pomocy narzędzia FreshMaila umożliwiają przeprowadzanie ankiet i testów na żywo, prezentowanie przygotowane wcześniej pliki, dostosowywanie wyglądu okna webinarowego do własnych potrzeb i wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here