Zalety soczewek Acuvue Oasys

0
446
Zalety soczewek Acuvue Oasys

Osoby z wadami wzroku mogą skutecznie korygować je za pomocą soczewek kontaktowych. Pod wieloma względami jest to lepszy wybór niż tradycyjne okulary. Soczewki umożliwiają aktywne życie, a także uprawianie sportów. Nie zasłaniają twarzy i nie są czułe na czynniki atmosferyczne. To jednak nie musi być koniec ich zalet.

Soczewki Acuvue Oasys

Na rynku istnieje wiele soczewek. Warto jednak sięgnąć po produkty najwyższej jakości, a takie oferuje renomowana firma Acuvue. Przygotowała ona specjalne soczewki kontaktowe Acuvue Oasys. Są one dostępne w dwóch wersjach: dla osób z nadwzrocznością oraz krótkowzrocznością. Należą one do soczewek wielokrotnego użytku (okres dwóch tygodni). Opakowania zawierają 6, 12 lub 24 sztuki. Soczewki zostały wykonane z miękkich, przepuszczających tlen i elastycznych materiałów, dzięki czemu są bardzo komfortowe. Wielu ludzi chwali sobie łatwość ich zakładania oraz zdejmowania. To jednak nie koniec korzyści, jakie przynoszą.

Acuvue Oasys – korzyści

Soczewki Acuvue Oasys zawiera dodatkową technologię Hydracler Plus. Działa ona jak naturalny film łzowy, pomagając zredukować uczucie suchych i zmęczonych oczu. To ważne, ponieważ wielu ludzi przebywa w warunkach, które nie działają dobrze na nasz wzrok – wystarczy klimatyzacja w biurze. Również praca przed komputerem wzmaga problem zmęczonych oczów, soczewki sprawdzą się więc idealnie. Są także funkcjonalne, jeśli przebywamy na zewnątrz, ponieważ blokują ponad 98 procent promieniowania UVB i 85 procent promieniowania UVA. Nic dziwnego, że Acuvue Oasys 2-WEEK to najlepiej sprzedające się soczewki kontaktowe na całym świecie. Cechują się uniwersalizmem, chroniąc nasz wzrok zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Łatwo jest je także utrzymać w czystości. Pomoże tym wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny Acuvue RevitaLens, posiadają podwójną technologię dezynfekującą, która zabija szkodliwe zarazki i bakterie. Odpowiednia pielęgnacja soczewek kontaktowych jest niezwykle ważna, aby zapobiec schorzeniem oczu i ich podrażnieniom.

Soczewki Acuvue Oasys to produkt wysokiej jakości, który został doceniony przez użytkowników na całym świecie. Soczewki są miękkie i elastyczne, zawierają czynnik nawilżający i filtry UV, a także nie sprawiają problemu, jeśli chodzi o ich pielęgnacje. Warto, aby fani soczewek kontaktowych zapoznali się z tym produktem. Bardzo prawdopodobne, że zdecydują się korzystać z nich na co dzień. I bardzo dobrze. Soczewki Acuvue są bezpieczne, przyjemne do noszenia i chronią nasz wzrok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here