Doładowanie telefonu Heyah – jaką wybrać opcję?

0
1260
Doładowanie telefonu Heyah

Telefony na kartę wciąż cieszą się zainteresowaniem użytkowników. Choć abonamenty są coraz atrakcyjniejsze, nadal spora grupa konsumentów preferuje mniej wiążące telefony na kartę, ponieważ dają one większą kontrolę nad wydatkami, zwłaszcza jeśli z telefonu korzystamy stosunkowo niewiele. Trzeba tylko regularnie zasilać konto, by nie wyczerpać jego zasobów. Jeśli masz telefon na kartę w sieci Heyah, możesz skorzystać z różnych opcji jego doładowania. Zobacz, które doładowanie Heyah będzie dla ciebie najlepsze.

Doładowanie Heyah przez kartę prepaid

Popularne niegdyś karty-zdrapki nadal są w obiegu i jest to prosty sposób na doładowanie telefonu Heyah. Wystarczy znaleźć sklep oferujący tego rodzaju karty. Nie będzie z tym problemu – możesz je nabyć w supermarketach, na stacjach benzynowych, w salonikach prasowych, kioskach czy popularnych sieciach sklepów spożywczych. Kartę-zdrapkę aktywuje się przy kasie, zdrapuje pasek farby, pod którym znajduje się kod cyfrowy. Należy wysłać go do operatora zgodnie z instrukcją na karcie – i już. Środki trafiają na nasze konto. Za kartę-zdrapkę możesz zapłacić, jak chcesz – gotówką lub kartą płatniczą. W niektórych przypadkach zamiast karty-zdrapki otrzymasz wydruk z terminala przypominający rachunek. Różnica polega na tym, że nie musisz niczego zdrapywać, dostajesz numer wydrukowany na paragonie, reszta procedury pozostaje taka sama.

To rozwiązanie jest dobre dla ciebie, jeśli:

  • za doładowanie Heyah wolisz zapłacić gotówką,
  • preferujesz tradycyjne zakupy od płatności przez internet,
  • nie masz chwilowo dostępu do internetu,
  • nie masz jeszcze konta w banku.

Doładowanie Heyah przez stronę operatora

Aby skorzystać z doładowania przez stronę operatora, wystarczy zalogować się w portalu Heyah i uzupełnić prosty formularz, podając numer telefonu i wybraną kwotę doładowania. Następnie opłacasz doładowanie za pomocą przelewu internetowego z dowolnego banku – i gotowe. Środki po chwili trafią na twoje konto telefoniczne i możesz nimi dowolnie dysponować. Niektóre banki umożliwiają także wykonanie doładowania bezpośrednio z poziomu konta internetowego – procedura pozostaje podobna, tylko zamiast logować się w portalu operatora, logujesz się do swojego wirtualnego konta.

To rozwiązanie jest dobre dla ciebie, jeśli:

  • chcesz doładować konto bez wychodzenia z domu,
  • przy okazji doładowania chcesz szybko sprawdzić stan konta,
  • od razu po doładowaniu chcesz wykupić wybrane pakiety (można to wygodnie zrobić za pośrednictwem portalu operatora).

Doładowanie telefonu Heyah w bankomacie

Doładowanie Heyah dostępne jest także w wybranych bankomatach oznaczonych logo operatora. Aby z niego skorzystać, musisz wsunąć kartę do bankomatu, podać przypisany do niej numer PIN, a następnie w menu wybrać opcję doładowania telefonu. Dalej wybierasz kwotę i numer telefonu, który ma zostać doładowany. Doładowania z niektórych bankomatów obciążone są dodatkową opłatą, warto więc sprawdzić to na stronie operatora.

To rozwiązanie dobre dla ciebie, jeśli:

  • do bankomatu masz bliżej niż do sklepu z kartami-zdrapkami,
  • nie masz dostępu do internetu,
  • chcesz doładować telefon poza godzinami otwarcia sklepów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here