Google Pixel Fold: Wszystko, co musisz wiedzieć

0
697
Google Pixel Fold

Google pracuje nad składanym telefonem o nazwie kodowej Passport – oczekuje się, że zostanie nazwany Pixel Fold – ale czy zobaczymy go w tym miesiącu na imprezie Pixel? Foldable urządzenia zaczęły uderzać ich kroku w ostatnim roku lub dwóch, z takimi jak Samsung Galaxy Z Fold 3, Samsung Galaxy Z Flip 3, Huawei Mate Xs i Moto Razr 5G wszystkie pokazując wielką obietnicę rzeczy do zrobienia.

Teraz pojawiają się plotki, które sugerują, że Google może być przygotowanie własnego wejścia do tego wschodzącego rynku, z Google Pixel Fold tipped przyjechać wkrótce – a nawet pierwsze plotki o drugim Pixel składane. My zaokrąglamy wszystkie wiadomości i spekulacje na temat tych potencjalnie ekscytujących nowych urządzeń.

Kiedy Google Pixel Fold zostanie wydany?

Nie ma żadnych solidnych informacji na temat daty premiery, jak dotąd, ponieważ Google nawet nie potwierdził, że składane urządzenie zostanie uruchomiony. Ale w 2020 roku https://techpolska.pl/ poinformował, że widział wyciek wewnętrznych dokumentów z Google, które sugerowały, że składane urządzenie pojawi się w czwartym kwartale 2021 roku, przewidywania od powtórzenia przez takich jak Ross Young, Jon Prosser i koreańskiej stronie Elec.

Firma potwierdziła już Pixel launch event na 19 października, czyli wtedy, gdy zobaczymy pełną premierę serii Pixel 6. Oczywiście, są nadzieje, że zobaczymy Pixel Fold pojawiają się na tej samej imprezie.

Warto zauważyć, że to nadal nie jest rozstrzygający dowód, że Pixel Fold kiedykolwiek uruchomić. Ta sama lista zawierała również numer modelu dla „Needlefish”, Pixel codename z 2019 roku, który był uważany za związany z 5G Pixel 4 modelu, który nigdy nie zmaterializował. Ponieważ Needlefish nigdy nie wystartował, numer modelu Passport pojawiający się tutaj niczego nie dowodzi – ale dodaje do dowodów, że Google przynajmniej pracuje nad składanym telefonem.

Co z drugim Pixel Fold?

Skoro już mówimy o nazwach kodowych i numerach modeli, warto odnieść się do plotek o drugim Pixel Foldable. Po raz pierwszy zgłoszone przez 9to5Google, ten telefon jest znany tylko przez nazwę kodową „Jumbojack”, który pojawił się w kodzie związanym z Androidem 12.1 -odświeżenie oprogramowania mające na celu włączenie bardziej znaczące wsparcie składany telefon do Android 12. Więcej informacji znajdziesz tu,

Telefon wydaje się zawierać dwa wyświetlacze, z których jeden staje się niedostępny, gdy urządzenie jest składane zamknięte (co ma sens). Nie wiemy tak naprawdę, czy jest to prawdziwe urządzenie przeznaczone do publicznego wydania, lub po prostu sprzęt używany przez Google do testowania Android 12.1, choć odniesienia do niego jako „Pixel” urządzenia w kodzie sugerują pierwsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here