Jaką suszarkę do rąk wybrać?

0
1567

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się, czy suszarka do rąk będzie dobrym rozwiązaniem? W sklepach internetowych możesz znaleźć bogaty wybór tych produktów tak, aby z łatwością dobrać idealny wariant do potrzeb i wielkości pomieszczenia. Z tego artykułu dowiesz się, na co zwrócić uwagę wybierając suszarkę do rąk.

Suszarka do rąk, czy ręczniki papierowe

Wiele firm stoi przed wyborem pomiędzy suszarką do rąk a ręcznikami papierowymi. Każde z tych rozwiązań ma swoich zwolenników, choć zdecydowanie więcej pozytywnych opinii spotyka się w przypadku urządzeń elektrycznych. Wynika to głównie z faktu, że suszarka do rąk jest zdecydowanie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Nie tylko nie generuje ona dodatkowych śmieci, ale również pomaga w utrzymaniu czystości w łazience. Wiele osób zwraca również uwagę na fakt, że korzystanie z suszarki do rąk jest znacznie bardziej higieniczne niż z ręczników, które często wręcz marnują się w łazienkach z powodu nadmiernego wyciągania przez pracowników. Dodatkowo produkt ten działa zazwyczaj automatycznie, a więc wystarczy podłożyć ręce, aby zaledwie w kilka sekund osuszyć je z wody.

Poznaj najpopularniejsze modele

Zastanawiasz się jaką suszarkę do rąk wybrać? Modeli dostępnych na rynku jest naprawdę dużo, choć większość z nich ma podobne działanie. Suszarka do rąk zazwyczaj różni się jedynie wyglądem zewnętrznym. Zdecydowana większość modeli uruchamia się automatycznie, po umieszczeniu rąk w przeznaczonych do tego miejscach. Dodatkowo suszarki do rąk nie zajmują dużo miejsca w łazience. Z punktu widzenia ekonomicznych rozwiązań istotne jest to, że uruchamiana jest wyłącznie w momencie wystąpienia takiej potrzeby. Zupełnie inaczej jest z ręcznikami papierowymi, które bardzo często wykorzystywane są również to innych celów — nie tylko do wytarcia rąk. Jeżeli dbasz o spójny design w łazience, możesz zdecydować się na kolor suszarki, który będzie idealnym uzupełnieniem wyposażenia. Największy wybór tych produktów dostępnych jest w kolorze białym lub wykonane ze stali nierdzewnej.

Zadbaj o pełną higienę rąk gości i pracowników

Suszarki do rąk świetnie sprawdzają się nie tylko w firmach, ale także w przedsiębiorstwach, czy obiektach sportowych. Dużą popularnością cieszą się również na basenach, gdzie stosowanie klasycznych ręczników papierowych nie jest możliwe. Suszarka do rąk może być bowiem stosowana w pomieszczeniach o większej wilgotności. Wystarczy wybrać odpowiednią moc produktu, aby każdy mógł szybko osuszyć ręce. Suszarkę do rąk możesz także uzupełnić o inne praktyczne urządzenia takie jak automatyczny dozownik mydła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here