Salon samochodowy Dacia

0
606
Salon samochodowy Dacia

Nasz salon jest bezpiecznie otwarty

Pracowaliśmy odpowiedzialnie i zgodnie z wytycznymi rządowymi w celu zarządzania ryzykiem związanym z Covid-19, a także przeprowadziliśmy ocenę ryzyka zgodnie z przepisami. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownego powitania naszych klientów w salonie Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie.

Mamy fantastyczny wybór nowych samochodów osobowych

Gama przyjaznych dla budżetu samochodów Dacia jest gotowa do jazdy próbnej w salonie Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie, oferującym zarówno nowe samochody na sprzedaż. Aby zapoznać się z pełną ofertą nowych samochodów marki Dacia dostępnych u naszego dealera, skorzystaj z paska narzędzi u góry strony dyszkiewicz.pl.

Jeśli chcesz mieć nowy samochód bez wysokich cen, Dacia może być dla Ciebie; od odważnego SUV-a Duster po miękkiego hatchbacka Sandero, są to modele odpowiadający różnym gustom i stylom jazdy. Dzięki prostej konstrukcji i dużej przestrzeni w kabinie, samochody Dacia są coraz częściej wybierane przez rodziny w Polsce oraz Europie. W naszym salonie możesz odbyć jazdę próbną bez zobowiązania do zakupu, dzięki czemu dowiesz się, czy gama Dacia odpowiada Twoim potrzebom.

Również firmy często wybierają Dacię ze względu na korzyści ekonomiczne. Jeśli prowadzisz firmę, możesz porozmawiać z naszym zespołem biznesowym o swoich potrzebach, a oni przygotują dla Ciebie konkurencyjną umowę.

Opieka posprzedażowa

Potrzebujesz przeglądu technicznego, serwisu, kontroli stanu technicznego, opon, oryginalnych części lub akcesoriów? Wszystkie usługi posprzedażowe są oferowane w Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie przez naszych w pełni wykwalifikowanych pracowników przeszkolonych w zakresie Dacia.

Podsumowanie

Aby uzyskać najlepszy wybór nowych samochodów Dacia, otrzymać przyjazne porady oraz wyjątkowe oferty, przyjdź do salonu samochodowego Dacia. Ponieważ jesteśmy profesjonalną firmą Dacia, w naszym salonie na terenie Polski posiadamy pełną gamę nowych modeli. Znajdziesz tu również zróżnicowany wybór nowych samochodów, a także najnowocześniejszy serwis i warsztat samochodowy. Przeglądaj nasze najnowsze oferty nowych samochodów na stronie internetowej dyszkiewicz.pl lub skontaktuj się z członkiem naszego przyjaznego zespołu przez telefon lub online, aby uzyskać więcej informacji.

Nasz oddany i profesjonalny zespół sprzedaży i obsługi w w Konstancinie-Jeziornie jest gotowy podzielić się swoją pasją i wiedzą na temat wszystkich rzeczy związanych z marką Dacia. Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here