strony z sukienkami

0
2092

Sklep z sukienkami online – upewnij się, że to nie ,,fake”

Długo szukałaś idealnej sukienki na wesele czy urodziny. Wreszcie natrafiłaś na stronę internetową butiku online i masz wrażenie, ze spełnił wszystkie twoje modowe fantazje. Jeżeli witryna www wydaje Ci się obca, a ceny tak pięknych sukienek zbyt niskie – zastanów się dwa razy. Być może masz do czynienia z klasycznym ,,fejkiem”, tym bardziej jeśli oferowany produkt opatrzony jest znanym zdjęciem przewijającym się na wielu stronach. To proceder osób, które obecnie żerują wręcz na naiwności Internautów. Poza tym niezwłocznie zajrzyj w zakładkę ,,kontakt” i sprawdź dane firmy. Czemu? Jeśli nawet na pierwszy rzut sklep wydaje Ci się profesjonalny i wiarygodny, to tylko dlatego, że pozwala na to styl witryny. Wykonanie takiej z opcją ,,koszyka” i zakupu online nie stanowi dziś już żadnego problemu. Dowiesz się czy sprzedawca ma faktycznie dobre intencje, gdy w zakładce pojawi się adres siedziby sklepu, telefony kontaktowe, e-mail oraz przede wszystkim REGON. Możesz być niemalże pewna, że masz do czynienia z oszustem, gdy sprzedawcą zapewnia on tylko kontakt poprzez okienko mailowe z możliwością wysłania wiadomości e – mail. Nikt o czystych zamiarach wobec swoich klientów nie uniemożliwi kontaktu telefonicznego. Pozostaje jeszcze kwestia czasu dostawy.

Są sklepy online odzieżą, które nie ukrywają, że pozyskują swój asortyment z Chin. Możesz być o tym przekonana, gdy oferowany czas dostawy wynosi od 30 do 60 dni. Bo tyle trwa sprowadzenie takiej sukienki. Pojawia się znak zapytania o sens takiej transakcji. Przecież najzupełniej w świecie sama możesz zapoznać się z ofertą chińskich producentów, skorzystać z popularnych serwisów. Wystarczy dokładnie zapoznać się z opiniami innych klientek. A tych jest przecież mnóstwo.

Osoby prowadzące stronki internetowe z możliwością zakupu sukienek doskonale znajdą potrzeby swoich odbiorców. My kobiety, zawsze szukamy wyjątkowej kreacji i chcemy wyróżnić się spośród panujących trendów w sklepach stacjonarnych.

Gdy już skusiłaś się na zakupy i znalazłaś tą jedną, jedyną wymarzoną kreację to monitoruj swoją przesyłkę. Tutaj często zaczynają się schody: brak potwierdzenia transakcji, tajemnicze przewalutowanie i cisza. Powinnaś otrzymać numer przesyłki, który pozwoli Ci sprawdzić na jakim etapie jest realizacja transakcji.

Inspiracje z internetowych blogów

Gdzież najszybciej znaleźć precyzyjne informacje o modowych trendach, jak nie na stronach znanych blogerek modowych. Na naszym rodzimym, polskim rynku królują przede wszystkim Jessica Mercedes, Maffashion, a nawet Kasia Tusk ze swoją propozycją jak ,,Make Life Easier”. Więc zanim zdecydujesz się za zakup, zajrzyj na te właśnie stronki z sukienkami. Dziewczyny znają najnowsze trendy, niekiedy nawet przygotowują rozmaite opcje cenowe ,,na każdą kieszeń”. Musisz być jednak bardzo czujna. W przeważającej mierze na blogu wpisy sponsorowane, które mają być wabikiem na klientki. Szukając blogowych inspiracji nie zapomnij o własnym poczuciu estetyki i dobrego smaku. Nie zawsze to co promowane wygląda dobrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here