Szybki przewodnik po prezentach świątecznych dla Panów

0
245
Szybki przewodnik po prezentach świątecznych dla Panów

Adwentowe odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia trwa. Dla jednych to czas, kiedy przedświąteczne przygotowania dopinają na ostatni guzik. Kompletują składniki na wigilijne potrawy, a zapakowane podarunki dla najbliższych czekają na swój wielki dzień. Dla tych, którzy do ostatniej chwili poszukują świątecznych inspiracji na prezent dla ukochanego męża, taty, dziadka, brata, syna czy przyjaciela, przygotowaliśmy szybki przewodnik po prezentach dla mężczyzny.

OSTATNI DZWONEK

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla bliskiego mężczyzny, bez względu na pokrewieństwo – to nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli chodzi np. o szwagra bądź dalszego krewnego, którego gust niekoniecznie jest nam znany, warto postawić na niezobowiązujące, uniwersalne upominki. Dokonując zakupu na ostatnią chwilę, sugerujemy zrezygnować z produktów personalizowanych, ponieważ czas niezbędny do realizacji zamówienia może okazać się zbyt długi, a Ty będziesz niepokoić się, czy prezent przyjdzie na czas.

GALANTERIA

Galanteria skórzana bądź dobrej jakości produkty galanteryjne ze skóry eco to dobry pomysł, jeśli znamy preferencje panów. Portfel może być trafionym pomysłem na upominek dla taty, dziadka czy ukochanego. Zakup odpowiedniego paska może być większym wyzwaniem, jeśli nie znamy obwodu pasa obdarowywanego pana. Etui na karty kredytowe, saszetki czy smycze do telefonu komórkowego to popularne i modne gadżety dla nowoczesnych mężczyzn.

PERFUMY

Dysponując większym budżetem, możemy pokusić się zakup perfum. Jednak kwestia doboru zapachu to bardzo indywidualna rzecz, dlatego zakup perfum będzie dobrą rekomendacją dla osób bardzo nam bliskich, których preferencje zapachowe znamy.

ALKOHOL

Dobrej jakości whisky, wino czy zestaw prezentowy na który składają się piwa rzemieślnicze wraz z kuflem, to pomysł, który również się obroni.

GADŻETY ELEKTRONICZNE

Drobne gadżety elektroniczne jak pamięć przenośna, powerbank, słuchawki do biegania czy zestaw słuchawkowy do jazdy na rowerze również znajdą swoich zwolenników. To uniwersalne upominki, choć i w tym temacie należy wykazać się ostrożnością, ponieważ panowie mają często większą wiedzę techniczną od kobiet.

NIEZOBOWIĄZUJĄCE DROBIAZGI

Slipy, bokserki czy wesołe skarpety świąteczne to niedrogie i niezobowiązujące upominki, które możesz z powodzeniem podarować „solo”lub jako dodatek do paczki. W Conteshop znajdziesz szeroki wybór dobrej jakości bielizny męskiej oraz bielizny termicznej, która będzie praktycznym upominkiem na zimowe przymrozki i nie obciąży Twojej kieszeni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here