Bądź zabawny, dowcipny – wybór śmiesznych prezentów

0
2041
Bądź zabawny, dowcipny - wybór śmiesznych prezentów

Czy mieliście kiedyś ochotę podarować swojej mamie coś frywolnego? Na przykład makaron z kształcie penisów? Albo sprezentować swojemu szefowi antystresowe biurowe jaja do macania? Przełamcie zatem tabu i postawcie na śmieszne prezenty – nie tylko prezenty na panieński ale i na każdą inną okazję. Pora na fajne prezenty bez tabu i bez owijania w bawełnę!

Frywolny prezent na wieczór panieński – zegar seksu

Gadżet z cyklu pożyteczne i śmieszne prezenty. Śmieszny, frywolny, idealny na walentynki, wieczór panieński czy inne miłosne święto. Z dwunastoma szalonymi pozycjami miłosnymi. Zegar prezentujący jedną pozycją na każdą godzinę dnia i nocy. Prezent efektowny, ale również pożyteczny – delikatnie sugerujący, że seks ma wiele wymiarów i że nadszedł czas na jego urozmaicenie.

Uroczy prezent dla fana kotów – fartuszek „kocham mojego kota”

Oto upominek dla niej albo dla niego. Upominek dla kogoś, kto jest tak zakochany w swoim pupilu, że pragnie tę miłość ogłosić całemu światu. Uwaga – fajnym dodatkiem do fartuszka jest kubek z napisem „My cat loves me”.

Pożyteczny prezent gwiazdy internetów – klaps filmowy

Jeśli interesują Was fajne prezenty dla kogoś, kto uwielbia robić sobie selfie i stale coś wrzuca na Facebooka albo na Instagram, w dodatku ma konto na you tube i umieszcza na nim filmy z sobą w roli głównej, to idealnym upominkiem będzie klaps filmowy. Genialny upominek dla osoby z parciem na szkło. Również doskonały rekwizyt dla młodego filmowca.

Zabawny upominek dla niej – gadający pilot do sterowania mężczyzną

Kolejny gadżet z cyklu śmieszne prezenty. Idealny dla kobiety, której skrytą fantazją jest sterowanie swoim facetem. Pilot po naciśnięciu określonego guziczka wydaje polecenia typu „pozmywaj naczynia” czy „wynieś śmieci”. Fajna zabawa.

Wyrafinowanie śmieszny prezent dla szefa – biurowe jaja do macania

Oto genialny prezent dla szefa. Oczywiście takiego, który ma genialne poczucie humoru. Gadżet w postaci antystresowych jaj do macania – świetnie rozładowuje napięcie. W końcu zarządzanie zespołem ludzi jest wyjątkowo stresujące. Upominkiem tym możecie także obdarzyć kolegę z pracy albo koleżankę, która lubi fajne prezenty z fantazją.

Pomysłowy prezent dla imprezowicza – dystrybutor alkoholu

Dystrybutor alkoholu przyda się komuś, kto często organizuje imprezy, szczególnie ze szwedzkim stołem. Pojemnik wypełnicie dowolnym napojem – nie tylko alkoholowym. To gadżet trochę w stylu vintage. Jeśli interesują Was prezenty na wieczór panieński, to dystrybutor alkoholu będzie w sam raz.

Odważny prezent dla nimfomanki i nie tylko – makaron w kształcie penisów

Kolejne śmieszne prezenty na wieczór panieński. Jeśli solenizantka albo solenizant mają duże poczucie humoru albo nie są w stanie zapomnieć o seksie nawet podczas gotowania i jedzenia, to ten gadżet z pewnością przypadnie im do gustu. Szczególnie, że owe makarony-penisy naprawdę sprawdzają się w swojej roli, gdyż rosną w czasie gotowania. Poza tym, penis to idealny motyw na wieczór panieński, ale także na walentynki, ślub czy nawet na… dzień matki. Oczywiście, jeżeli w Waszej rodzinie nie ma tabu seksu albo jeśli pragniecie to tabu odrobinę nadszarpnąć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here