Dobierz pierścionek zaręczynowy do swojego znaku zodiaku

0
3588
Dobierz pierścionek zaręczynowy do swojego znaku zodiaku

Czy astrologia ma coś wspólnego z tym, jaki wybrać pierścionek zaręczynowy? Szafir, rubin, a może diament – każdy z kamieni szlachetnych niesie ze sobą pewne przesłanie i moc, która jest szczególnie odbierana przez konkretne znaki zodiaku. Jeżeli więc astrologia nie jest ci daleka, dowiedz się, który z kamieni szlachetnych odpowiadał będzie twojemu znakowi zodiaku.

Od zawsze wiadomo, że znaki zodiaku są naznaczone specjalną mocą. Każdy znak zodiaku to inna osobowość, inne gusta, inny temperament. Kamienie szlachetne należą do jednych z wielu rzeczy na świecie, którym przypisywana jest moc zespolona z konkretnymi znakami zodiaków. Zwłaszcza w moc kamieni szlachetnych wierzy się od zarania dziejów, gdy nie bez przyczyny konkretnymi kamieniami wysadzane były m. in. precjoza królewskie i inne drogocenne skarby. Tym bardziej ważne jest, jaki kamień będzie wieńczył zdobił do końca życia twój pierścionek zaręczynowy. Szafir, rubin, szmaragd, ametyst, a może diament? Zobacz, który z tych pięknych kryształów jest najbliższy tobie.

1. Barany – pierścionek zaręczynowy z białego złota z rubinem

Barany są bardzo niezależne i odważne, a także pewne siebie. Pasuje do ich dynamiki i temperamentu barwa czerwieni. Kobiety spod znaku barana lubią się wyróżniać z tłumu. A kamień przypisany do tego znaku to rubin, który podkreśli ich cechy charakteru

2. Byki – klasyczne i eleganckie

Byki są zmysłowe i dużą wagę przywiązują do klasyki elegancji. Diamenty są kamieniami tego znaku zodiaku, które symbolizują trwałość i wieczność. Najlepsze będą diamenty o delikatnym zabarwieniu różu, chociaż całkiem kryształowe równie pięknie podkreślą to, co byki kochają najbardziej – subtelne i klasyczne piękno.

3. Bliźnięta – na każdą okazję

Bliźnięta należą do bardzo zabieganych i aktywnych znaków zodiaków. Ich pierścionek zaręczynowy powinien być idealny i pasujący na każdą okazję. Dlatego klasyczny, prosty niewielki pierścionek z diamentem to będzie rozwiązanie najlepsze dla bliźniąt.

4. Raki – miłośniczki morskich kamieni

Raki kochają naturalne piękno i idealne są dla nich pastelowe barwy pereł. Nie należy wierzyć o ich pechowym przeznaczeniu. To są zwykłe przesądy. Perły są piękne, klasyczne i od zawsze symbolizują największą wytworność i elegancję. Taki pierścionek będzie oryginalny i ponadczasowo piękny.

5. Lew – mocny kamień dla mocnego znaku

Lwy również są przypisane do diamentów. To bardzo silny znak zodiaku, który lubi stawiać na swoim, być zauważonym przez innych ludzi. Pierścionek zaręczynowy z dużym diamentem to idealny wybór dla kogoś, kto lubi atencję i uwagę innych.

6. Panna – klasyczne brylanty

Panny kochają minimalizm i prostotę, dlatego idealnym pierścionkiem dla nich będzie klasyk. Oszlifowany brylant będzie pięknie świecił się w słońcu.

7. Waga – kolorowe piękno

Idealny dla wagi pierścionek zaręczynowy? Szafir to kamień dla wag, którego błękit perfekcyjnie podkreśla ich spokój i harmonię, którą sobie bardzo cenią.

8. Skorpion – mroczne i piękne

Skorpiony kochają się wyróżniać z tłumów przez swój silny charakter i bardzo ognisty temperament. Kamień dla tego znaku zodiaku to rubin, mieniący się krwistą czerwienią albo tajemniczy czarny diament

9. Strzelec – orientalne piękno

Strzelce są bardzo skomplikowane i lubią oryginalność. Dlatego idealny pierścionek dla nich to fioletowy szafir z okolic Sri Lanki, najlepiej oprawiony w oryginalną obrączkę.

10. Koziorożec – jak księżniczka

Marzycielskie koziorożce ucieszą się z pewnością z pierścienia z szafirem, który doda ich naturze spokoju i harmonii.

11. Wodnik – kolor wodnej kipieli

Wodniki to kobiety, które kochają wolność i brak ograniczeń. Lubią też oryginalne dodatki, które oddają ich kreatywność. Pierścionek z turkusowym turmalinem wspaniale podkreśli ich nieszablonowość i doda pewności siebie.

12. Ryby – zgodnie z naturą

Ich drugą naturą jest podobno woda, lubią marzyć i kochają świat fantazji. Idealnie ich naturę odda diament o lekkim błękitnym zabarwieniu, który będzie przywoływał kolor toni morskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here