Co warto wiedzieć na temat przeszczepu włosów?

0
1202
Co warto wiedzieć na temat przeszczepu włosów

Medycyna nieustannie rozwija się i przenosi coraz więcej rozwiązań na mniejsze oraz większe problemy zdrowotne pacjentów. Prawdziwą rewolucją dla osób zmagających się z łysieniem stał się między innymi nowoczesny przeszczep włosów fue Warszawa. Zastosowanie robotów medycznych pozwoliło na zminimalizowanie bólu i zmaksymalizowane efektów. Dzięki temu zabieg jest mniej inwazyjny. Poniżej garść najważniejszych informacji na temat tego, czym jest warszawa przeszczep włosów.

Warszawa przeszczep włosów

Przeszczep włosów fue Warszawa to nowoczesna metoda, która tak naprawdę jest wykonywana w niewielu klinikach w Polsce. Podczas jednego zabiegu od pacjenta pobiera się nawet do około 1500 mieszków włosowych z konkretnego fragmentu skóry głowy, które są następnie precyzyjne wszczepione w nadmgi fragment skóry. Wszystko to dzieje się przy pomocy robota medycznego oraz pod okiem wykwalifikowanych osób z personelu.

Klinika przeszczepu włosów Warszawa

Wcześniej trzeba jednak umówić się na konsultację do lekarza trychologa, czyli specjalisty od kondycji włosów. Klinika przeszczepu włosów Warszawa to miejsce, do którego trzeba umówić się na pierwsze spotkanie. Podczas długiego i bardzo szczegółowego wywiadu lekarz będzie starał się ustalić, Jaka jest przyczyna łysienia w przypadku konkretnego pacjenta oraz czy przeszczep włosów metodą fue będzie w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego to takie ważne? Każdy pacjent płacący z własnej kieszeni za zabieg chce przecież jak najlepszych efektów. Odpowiednia kwalifikacja pacjenta do przeszczepu to naprawdę bardzo ważny etap gwarantujący powodzenie. Dzięki temu po kilku tygodniach od zabiegu pacjenci będą cieszyć się pojawieniem się na głowie tak zwanym baby hair, czyli bardzo delikatnych puszysty włosków będących oznaką tego, że mieszki włosowe zaczęły prawidłowo pracować.

Dla kogo dedykowany jest ten zabieg

Dla kogo jest dedykowany ten zabieg? Bez wątpienia będą mogły z niego skorzystać osoby mające problemy z tak zwanym łysieniem plackowatym, które objawia się tym, że na skórze głowy pojawiają się dosłownie łyse placki bez włosów. Nie jest to natomiast metoda polecana dla osób całkowicie już łysych, które straciły tak naprawdę większość włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here