Doskonałe prezenty dla „nerda” na walentynki

0
1815
Doskonałe prezenty dla „nerda” na walentynki

Nie da się ukryć, że walentynki to nietypowe święto, w które każdy „nerd” chce spędzić w tym samym miejscu – przed komputerem. Jednak nie zawsze musi być to jedyne słuszne rozwiązanie. Co kupić typowemu „nerdowi” na walentynki?

Wycieraczka Pac-Man

            Nietypowa, niezwykła i zachęcająca do wejścia! Wycieraczka z serii Pac-Man to nietypowy prezent dal każdego fana starych gier, który nigdy nie zapomina od czego zaczął się boom na platformówki. Kto nie zna słynnego Pac-Mana?

Pikselowe okulary

            Coś dla fanów bardziej współczesnych gier, ale w starym stylu, w tym słynnego przed kilku laty Minecrafta. Ta niezwykła gra swoje lata świetności miała w pierwszej dekadzie obecnego wieku, ale do dziś pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie.

Miska gracza

            Nietypowa, niezwykła i… do złudzenia przypominająca pada do konsoli. Miska z nietypowym designem doskonale nadaje się na prezent dla „nerda” na każdą okazję. Nawet tak wyjątkową jak walentynki.

Podkładki dyskietki

            Jak pić bez podkładek? Nie da się! Zatem trzeba pomyśleć o fanach gier komputerowych i osób pamiętających dawny komputer Atari. Podkładki w kształcie dyskietek to idealny pomysł na fajny i niebanalny prezent, który ucieszy niejednego fana gier.

Antystresowy młot Thora

            Na odprężenie, wyluzowanie, zrzucenie z siebie emocji… antystresowy młot Thora to jeden z gadżetów Marvel z 4gift.pl, który cieszy się dużym zainteresowaniem. To niezwykły produkt, który sprawdzi się jako prezent w wielu sytuacjach. To fajny sposób, by nie wybuchnąć i złą energię przekuć w działanie.

Magnesy na lodówkę – Mario Bros

            I kolejny pomysł nie tylko dla fanów starych gier i nieśmiertelnych platformówek, ale także dla osób kreatywnych. Oto bowiem można samodzielnie stworzyć sobie świat Mario na własnej lodówce. To świetny pomysł i niezła zabawa przy przekładaniu planszy i próbie jej przejścia w tradycyjny sposób na lodówce. Cóż za zabawa!

            Wyjątkowe prezenty, dzięki którym „nerd” poczuje się wyjątkowo w walentynki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here