Nauka pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie. Dołącz do szczęśliwej rodziny Swimple i zapisz się na lekcje pływania

0
347
Nauka pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie

Szkoła pływania Swimple to 6 wygodnych lokalizacji w całej Warszawie. Dzieci i dorośli mogą zapisać się na lekcje grupowe i indywidualne i zdobyć dzięki temu nowe umiejętności pływackie. Zajęcia prowadzą pasjonaci i wykwalifikowana kadra instruktorów. Autorski program i system motywacyjny przyspiesza naukę pływania. Dzieci mają okazję do spędzenia aktywnie zajęć pozalekcyjnych, poprawienia swojej sylwetki i zwiększenia wydolności płuc. Pływanie jest również doskonałą profilaktyką przeciw nadwadze i otyłości. Systematyczna obecność w wodzie przyniesie z czasem wymierne korzyści. Sprawdź, co może dać Ci nauka pływania dla dzieci w Warszawie ze Swimple!

Małe grupy szkoleniowe i instruktor w wodzie. Z nami nauka pływania dla dzieci jest łatwiejsza!

Szkoła Pływania Swimple ma odpowiedni plan na to, aby Twoje dziecko szybko zapoznało się ze środowiskiem wodnym, nabrało pewności siebie i opanowało umiejętność pływania. Najważniejsza jest regularność i wizyty na pływalni. System szkolenia nauki pływania dla dzieci opiera się na 5 poziomach zaawansowania. Solidne przygotowanie techniczne przyczyni się do osiągania przez dzieci wymiernych efektów. 

Pływanie niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych, dlatego basen powinien być jednym z najważniejszym elementów w tygodniowym kalendarzu. Już godzinny trening pływania poprawia kondycję wśród dzieci i koryguje wady postawy. W Swimple każdy może liczyć na wsparcie wykwalifikowanego trenera, co zwiększa ich komfort i poczucie bezpieczeństwa w wodzie. 

Chcesz poprawić technikę lub myślisz o rozpoczęciu nauki pływania? Nigdy nie jest za późno!

Nauka pływania dla dorosłych w Warszawie rozpoczyna się zajęciami od opanowania własnego ciała w wodzie. Dorośli uczą się prawidłowej techniki pracy nóg oraz ramion, a następnie przechodzą do nauki stylów pływackich. Zajęcia odbywają się w grupach szkoleniowych lub jako zajęcia indywidualne. Pierwszym krokiem jest wyrobienie sobie nawyku regularnych wizyt na basenie. Zapisz się na przyspieszony kurs nauki pływania. Czas trwania lekcji to zazwyczaj 45 minut. Więcej informacji znajduje się pod linkiem – https://swimple.pl/nauka-plywania-dla-doroslych/

Chcesz nauczyć się pływać i zadbać w ten sposób o swoje zdrowie? Zapisz się na lekcje pływania ze Swimple. Z nami wszystko stanie się łatwiejsze! 

Swimple to coś więcej niż lekcje pływania

Zawody i imprezy pływackie to kolejny element, który przemawia za wyborem szkoły pływania w Warszawie Swimple. Co roku organizowany jest letnie obozy pływackie, gdzie organizowane są dla dzieci zajęcia sportowe i różne atrakcje wodne. Dodatkowo, cyklicznie dzieci mają okazję do zabawy i rywalizacji w zawodach pływackich razem ze swoimi rodzinami. 

Dołącz do szkoły pływania Swimple i organizowanych wewnętrznych imprez sportowych. Zobacz, jak wiele korzyści przynoszą ze sobą regularne wizyty na basenie. Przekonaj się, że swimming is swimple!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here